Realizacje

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niektórych naszych dotychczasowych realizacji zarówno w zakresie projektowania, zakładania, jak i pielęgnacji ogrodów i innych terenów zielonych, a także systemów nawadniania.

Znajdą tutaj Państwo przykładowe prace, które zostały wykonane przez naszą firmę na indywidualne zamówienie naszych Klientów (osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw).

Projektowanie ogrodów i innych terenów zieleni


Nasza firma gwarantuje przygotowanie profesjonalnego projektu ogrodu, zgodnego z wszelkimi wytycznymi oraz obowiązującymi standardami. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i wyszukane zlecenia z zakresu architektury ogrodowej, tworząc finalny produkt, jakim jest wymarzony ogród lub inna aranżacja. Cały proces przebiega po szczegółowych konsultacjach z klientem oraz w ramach wytyczonego budżetu.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz innych terenów zieleni


Zakładanie oraz pielęgnację ogrodów i innych terenów zieleni postrzegamy jako sztukę, dlatego stawiamy na solidny warsztat merytoryczny i nowoczesny sprzęt jako podstawę do kreatywnego, indywidualnego podejścia. Dzięki pasji jaką wkładamy w pracę, tworzony przez nas krajobraz zieleni jest niepowtarzalnym i magicznym miejscem, idealnym zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i beztroskiego relaksu w naszym ukochanym regionie Polski.

Systemy nawadniania


Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, zakładania oraz serwisu automatycznych systemów nawadniania. Montowane przez nas systemy są dopasowane do warunków panujących w danym ogrodzie czy innym terenie. Używamy najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od najlepszych producentów. Dzięki najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, możemy zagwarantować wieloletnią, bezawaryjną pracę każdego systemu oraz komfort jego obsługi.